Antik Palace

Antik Palace

Antik Palace’ın satış bölümü Vip Antik salonlarında birbirinden değerli antika ve sanat eserlerinin yanı sıra Beşiktaş Akaretler’deki Lord’s Mağazası, dekorasyon dünyasının seçkin markalarıyla, yaşadığınız mekânlara keyifli ve şık seçenekler sunuyor. Althorp markasının yanı sıra, Theodore Alexander, Sherrill, John Richard Collection, Taylor King, Carver’s Guild, Harris Fine Furniture, Harrison & Gill, Speer Collectibles, Artiquities, Richmond Lighting, Bradburn Gallery, Ian Art gibi ünlü firmaların farklı tasarımları ile ürün yelpazesini oldukça genişleten Lord’s, yeni dekoratif tasarımlar için zengin seçenekler sunuyor.

Antik Palace’ın “Hünkar” ve “Sultan” Salonları’nda sergilenen antika ve sanat eserleri arasında tarihe gizli bir yolculuk yapabilirsiniz. Bu muhteşem konak, Antik Palace kimliğiyle cumhurbaşkanlarını, bakanları, prens ve prensesleri, bilim ve din adamlarını, sanatçı ve koleksiyonerleri ağırlamaya devam ediyor. Antika eserlerin gizemli dokunuşunu, tarihi kokusunu seçkin bir ortamda yaşamak isteyen sanat tutkunlarını Antik Palace’a davet ediyoruz.

Elinizdeki Sanat Eserlerinin değerlerini öğrenmek için

Telefon

0 212 236 24 60 no'lu telefondan Antik A.Ş.'yi arayarak elinizdeki eserin değerlendirilmesi konusunda bilgi alabilirsiniz.

Artam Antik A.Ş. Merkez Binası

Elinizdeki eseri Maçka'da bulunan ana binamıza getirebilir ve uzmanlarımızın yardımını alabilirsiniz.

E-posta

Eserinizin bir fotoğrafını posta ya da internet aracılığı ile yollayabilir ve bir ön değerlendirme yaptırabilirsiniz. info@artamonline.com