Şarap Müzayedeleri

Şaraplar

İhtisaslaşmış müzayedeler kapsamında Antik A.Ş.’nin ülkemizde bir ilk olarak Şarap müzayedeleri düzenlemiştir. TMSF’ye ait şarap koleksiyonunun satışına gelen yoğun talep sonrasında rekor fiyatlara ulaşıldı.
2,000,000 YTL tutarında şarabın satıldığı ilk müzayedenin ardından Düzenlenen satışlar ile koleksiyoncuların kendi kavlarından şaraplarını satışa sunabildikleri şarap müzayedeleri başlamış oldu.

Dünyanın en değerli şarapları arasında yer alan Romanee-Conti, La Tâche, Petrus, Château D’yquem, Château Margaux, Château Mouton Rothschild, Château Lafite Rothschild, Château Latour, Château Haut-Brion, Louis Jadot Batard-Montrachet, Opus One, La Turque gibi şaraplar da en iyi rekolteleriyle bulunuyor.

Koleksiyonluk içkiler konusundaki tecrübeleri ile müzayedelerin danışmanlığını yapan Gusto Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Yalçın’ın tavsiyeleri doğrultusunda öndeğerlendirmeleri yapılan içkilerin müzayedeye değerleri belirleniyor.

Gerekli koşullarda saklanmamış tek adet şişeler için değerlendirme konusunda yardımcı olamıyoruz.

Müzayedeye kabul edilen ve ön değerlendirme yaptırabileceğiniz markalar:

Romanee-Conti

La Tâche, Petrus

Château D’yquem

Château Margaux

Château Mouton Rothschild

Château Lafite Rothschild

Château Latour

Château Haut-Brion

Chateau d’Issan

Louis Jadot Batard-Montrachet

Opus One

Eğer yukarıdaki şarap markaları yada değerli olduğuna inandığınız bir şarap hakkında bilgi almak isterseniz. Elinizdeki şarap şişesinin etiketi okunacak şekilde fotoğrafını ve bilgilerini posta ya da internet aracılığı ile yollayabilir ve bir ön değerlendirme yaptırabilirsiniz.

Elinizdeki Değerli Şarapların değerlerini öğrenmek için

Telefon

0 212 236 24 60 no'lu telefondan Antik A.Ş.'yi arayarak elinizdeki eserin değerlendirilmesi konusunda bilgi alabilirsiniz.

Artam Antik A.Ş. Merkez Binası

Elinizdeki eseri Maçka'da bulunan ana binamıza getirebilir ve uzmanlarımızın yardımını alabilirsiniz.

E-posta

Eserinizin bir fotoğrafını posta ya da internet aracılığı ile yollayabilir ve bir ön değerlendirme yaptırabilirsiniz. antik@antikas.com