Rus Sanat Eserleri

Rus Sanatı

Köklü bir geçmişe sahip ve dünya sanat tarihinin önemli bir temsilcisi olan Rus Sanatı son yıllarda en çok büyüyen ve satış fiyatları ile rekorlar kıran bir görünüm sergilemektedir. Rus sanat eserleri ile ilgili olarak koleksiyonerlerin gösterdiği yoğun ilgi üzerine Antik A.Ş.’de müzeyedelerinde Rus sanatına ait eserlere daha fazla yer vermektedir. Rus gümüş sanatının önemli isimleri olan Carl Faberge, Ovchinnikov, Khlebnikov, Sazikov ve diğer önde gelen Rus gümüş ustaları tarafından tasarlanmış gümüşler, Ivan Kostantinoviç Aıvazovsky, Klever, Shiskin, Alexei Bogolıubov ve Rıchard Zommer gibi önemli Rus ressamlarına ait eserler ile Rus Kraliyet Porselen Fabrikası imalatı porselenler müzayedelerimizde satışına yer verdiğimiz eserleri oluşturuyor.

Elinizdeki Rus Sanat Eserlerinin değerlerini öğrenmek için

Telefon

0 212 236 24 60 no'lu telefondan Antik A.Ş.'yi arayarak elinizdeki eserin değerlendirilmesi konusunda bilgi alabilirsiniz.

Artam Antik A.Ş. Merkez Binası

Elinizdeki eseri Maçka'da bulunan ana binamıza getirebilir ve uzmanlarımızın yardımını alabilirsiniz.

E-posta

Eserinizin bir fotoğrafını posta ya da internet aracılığı ile yollayabilir ve bir ön değerlendirme yaptırabilirsiniz. antik@antikas.com