Çağdaş Türk Sanat Eserleri

Çağdaş Türk Sanat Eserleri

Cumhuriyetin ilanından sonraki dönemi içeren ve günümüz Türk ressamlarını da kapsayan Çağdaş Türk Resmi özellikle 2000'li yıllardan itibaren, daha çok genç koleksiyonerlerin ilgisi ve İstanbul Modern'in açılması ile satış fiyatları büyük bir ivme kazanmıştır.

Bu ilgiyi dikkate alan Antik A.Ş. yanlızca Çağdaş Türk Ressamlarının eserlerinden oluşan Çağdaş Türk Resmi Müzayedelerini başlattı. Nurulllah Berk, Mahmud Cuda, Fahr El Nissa Zeid, Cemal Tollu, Nejad Melih Devrim, Sabri Berkel, Burhan Uygur, Bedri Rahmi Eyüboğlu, Eren Eyüboğlu, Malik Aksel, Cihat Burak, Ali Çelebi, Cevat Erkul, Nedim Günsür, Fikret Mualla, Sabri Berkel, İhsan Cemal Karaburak, Hamit Görele, Hakkı Anlı, Zeki Faik İzer, Orhan Peker, Edip Hakkı Köseoğlu, Zühdü Müridoğlu, Abidin Dino, Avni Arbaş, Erol Akyavaş, Nuri Iyem, Selim Turan, Neşet Günal, Naile Akıncı, Ferruh Başağa, Burhan Doğançay, Turan Erol, Ömer Ulu, Mehmet Güleryüz, Alaaddin Aksoy, Adnan Varınca, Leyla Gamsız, Şükriye Dikmen, Mustafa Esirkuş, Mustafa Ata, Neşe Erdok, Komet, Ergin İnan, Adnan Çoker, Yüksel Arslan, gibi Türk resminde önemli bir yere sahip sanatçıların eserlerine müzayedelerde yer vermektedir. Türk resminin dışında çağdaş Avrupa ve Rus Sanatına ait çağdaş eserler de müzayedelerimizde satışa sunulmaktadır.

Elinizdeki Çağdaş Türk Sanatı Eserlerinin değerlerini öğrenmek için

Telefon

0 212 236 24 60 no'lu telefondan Antik A.Ş.'yi arayarak elinizdeki eserin değerlendirilmesi konusunda bilgi alabilirsiniz.

Artam Antik A.Ş. Merkez Binası

Elinizdeki eseri Maçka'da bulunan ana binamıza getirebilir ve uzmanlarımızın yardımını alabilirsiniz.

E-posta

Eserinizin bir fotoğrafını posta ya da internet aracılığı ile yollayabilir ve bir ön değerlendirme yaptırabilirsiniz. antik@antikas.com